Manikúra a pedikúra není jen péče o nehty ...

Ačkoliv si to jen málo kdo uvědomuje, pokožka našich rukou patří mezi nejnamáhanější části lidského těla. Je proto dobré se o ně starat a věnovat jim patřičnou péči. Odměňte je a dopřejte jim jednu z nabízených péčí. Bude to relax i pro Vás samotné.

Klasická manikúra 300,-Kč
Ošetření zahrnuje: profesionální úprava nehtů do požadovaného tvaru, změkčení kůžiček ve speciální lázní. Peeling kůžiček pomocí změkčujícího přípravku a kartáčku (bez použití ostrých instrumentů) nebo zastřihnutí přerostlé kůžičky (dle přání). Ošetření kůžiček výživným olejíčkem. Masáž rukou, prstů, po zápěstí.


P-Shine 320,-Kč 
Japonská manikúra zaměřující se na péči o přírodní nehty. Přednostmi jsou dlouhodobý účinek, nenáročné udržování a vysoký lesk nehtu. P-Shine zpevňuje nehty, zvyšuje pružnost nehtového lúžka, zabráňuje třepení a lámaní nehtů.
Procedura zahrnuje: Pro P-Shine je nutné uhladit povrch nehtůpilníčkem přiměřené drsnosti. Ohlazené nehty se odmastí, na nehet se nanese pomcí leštítka s jelenicovým povrchem včelí vosk s mateří kašičkou a nehet se vyleští. Ještš vyšího lesku se dosáhne nanesením pudru z drcených lastur, který leštěním vytvoří vysoce lesklou ochrannou vrstvu s výživnými účinky. Úplně na závěr kůžičku kolem nehtů ošetřím výživným olejíčkem a je hotovo.

Lakování - klasické (2.vrstvé) 100,-Kč

Parafínový zábal s hydratační maskou 100,-Kč
Parafínový kosmetický vosk je velmi vhodný pro Vaše ruce a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitmíny a další výživné složky, zabráňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravěšjím dojmem a je hladká. Zvlášt'výrazně se léčebný efekt projevuje na suché, ztvrdlé, mozolovité a unavené pokožce. Parafín zvláčňuje, zjemňuje pokožku a odstraňuje odumřelé buňky kůže.

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a relaxovaně. Vhodné aplikovat co nejčasteji, nejlépe každý týden až 14 dní. Po parafínové kúře jsou ruce hladké a jemné. 

parafín 

Odstranění gélových nehtů - 1 nehet 30,-Kč

Regenerační zábal cca 10 minut 100,-Kč
Vyživuje a hydratuje pokožku, obnoví její pevnost, pružnost a hebkost.

Masáž rukou 10 minut 100,-Kč
Uvolňující masáž prstů, rukou a předloktí, vyživuje ruce, uvolňuje napětí a přináší lehkost do celého těla.

PEDIKÚRA - Přístrojová (suchá) pedikúra

Je odborné ošetření nohou speciálním přístrojem. Nohy se nenamáčejí a nehty i kůže se upravují rotačními frézkami. Ošteření je bezbolestné a bezkrevné, bez porušení integrity kůže. Není zde riziko přenosu infekce, mykóz, Nástroje se používají na každého klienta vždy sterilní.

CENÍK  
   
ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ (cca.30 - 45 min) 450,-
(dezinfekční koupel,odstranění laku,úprava nehtů a kůžiček,obroušení zrohovatělé kůže,odstranění otlaků a mozolů, aplikace oleje na nehty,aplikace vhodného krému,závěrečná masáž)
 
   
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY K ZÁKLADNÍMU OŠETŘENÍ  
Samostatně pouze po domluvě za poplatek 100,-  
Odstranění kuřího oka
25,-
Lakování
100,-
Odlakování
40,-