RockLAC

Nechte své nehty rozzářit barvami RockLAC. Hlavní roli hraje jas a lesk. RockLAC - pro ty ženy, které chtějí od laku `neco víc`. RockLAC je expresní dlouhotrvající lak na nehty do lampy, jehož následné odstranění je  bez použití pilování!
Je pružný a přizpůsobivý, na nehtu nepraská a nedélá žádné odchlipy. Pokud máte kvalitní, pevné nehty, RockLAC Vám na nich vydrží bez jakéhokoli poškození po dobu 10 - 14 dnů, někomu i déle.
Vhodný na všechny typy nehtů. 

Screenhunter_2

Proč používat nehtový lak RockLAC

  • snadná aplikace laku na nehty
  • krásné nehty už za 10 minut
  • nalakované nehty vydrží až 14 dní

Expresní RockLAC s dlouhou výdrží

RockLAC vydrží na nehtech 10 - 14 dnů a jeho vysoký lesk Vás překvapí. Následné odstranění Rock lacu je také velmi snadné - bez pilovámí, tedy šetrné k přírodním nehtům.

RockLAC je revoluční, šetrný barevný lak na přírodní nehty, který je určený do lampy. Rocklac je skvělý produkt, který momentálně stojí uprostřed mezi klasickou manikúrou s použitím obyčejného laku a gelovou či akrylovou modeláží. RockLAC je expresní dlouhotrvající lak na nehty do lampy, jehož následné odstranění je bez použití pilování! Vydrží bez jakéhokoli poškození po dobu 10 - 14 dnů, někomu i déle. Vhodný na všechný typy nehtů. Je s velmi vyskoým leskem, který Vás překvapí. RockLAC Je pružný a přizpůsobivý, na nehty nepraská, nedělá žádné odchlipy. RockLAC je revoluční také ve smyslu jeho následného odstranění. Nepoužívá se totiž pilování, ale speciální roztok (odlakovač). Jedná se tedy o velmi šetrnou metodu odstraňování, bez pilování a oslabování nehtu. Po odstranění můžeme ihned začít s nanesením nového RockLACu. 

RockLAC je vhodný pro všechny typy nehtů

RockLAC je vhodný i pro méně kvalitní nehty, samozřejmě záleží na konkrétním případu a na tom, jakou práci vykonáváte, zda manuální či například u počítače. V každém případě jej zkuste! Jeho použití je velmi rychlé. RockLAC můžete použít i po právě odstraněné gelové modeláži. 

OCENĚNÍ ROCKLAC na veletrhu Interbeauty Prague 2014 - produkt Rocklac získal významné ocenění na veletrhu Interbeauty Prague 2014 - Zlatý phár za inovativní kosmetickou metodu - lak na přírodní nehty s lampou.

Thumbnail-191200-10013929-700978426607623-4078880485848460991-n