KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ THALGO

Francouzská kosmetika Thalgo z mořských řas a minerálů přináší bohatství a výjimečný potenciál moře již od roku 1964. Do více než 90 zemích světa nabízí širokou škálu produktů pro plet` i tělo. 

CENÍK
______________________________________________________________________________________________________

Csm_clearexpert_5d367073c9Csm_erstefaeltchen_01809775d5Csm_falten_ba5e421780

Hydratační ošetření s kolagenovou maskou - pro dehydratovanou plet`
aplikace koncentrátu pro absolutní hydrataci s kyselinou hyaluronovou, masáž s minerály odstraní napětí a uvolní rysy obličeje, aplikace krémové masky na oční kontury a plet.
Slouží jako účinná prevence proti stárnuti a zlepšuje komfort dehydrované pleti. 

Délka ošetření: 60 minut
Cena: 650,- Kč


Vyrovnávací a čistící ošetření mastné a nečisté pleti s maskou z rozemletých řas
Čistící účinek tohoto ošetření výborně vyhovuje smíšené, nebo mastné pleti. Spojení přírodních mořských řas (bohatých na minerály a vitamíny) s účinnými extrakty mořského původu přináší vyrovnání a hloubkové vyčištění pleti. Ošetření vhodné pro mastnou, problematickou plet'.

Odličovací rituál, peeling, jemná napářka s bylinkami, hloubkové čištění pleti, aplikace gelu Plasmalg, aplikace masky z rozemletých mořských řas, relaxační masáž a na závěr zmatňující hydratační fluidum a vyhlazující krém na oční kontury.

Délka ošetření: 60 minut
Cena: 950,- Kč

Protivráskové ošetření  
Ideální pro pokožku poškozenou sluncem a dehydrovanou plet'. Ošetření, které zmírňuje vrásky a zanechává rozzářenou plet'. Po ošetření působí plet' jakoby byla "vyžehlená" a má odpočatý vzhled. Dle počtu ošetření se taky výrazně zmírní vrásky, plet' znovu nachází svoji sílu a jas. Speciální masáž Thalgomarine - masáž navržena pro změkčení a uvolnění vláken kolagenu a elastinu, působí proti stárnutí. Maska se zvlhčuje Mořským sérem (vysoce koncentrovaná mořská voda), které pleti dodává nezbytné minerály.

Délka ošetření 60 min                Cena 1450,-Kč                  


Thalgo Eye Touch
Oční ošetření s hyaluronovými polštářky a speciální  mikromasáží proti otokům, váčkům a tmavým kruhům i vráskám. 

395,-Kč 

Ošetření Frigi Thaglo - zeštíhlení, těžké nohy, celulitidaFrigi-thalgo_250x250b
Ošetření s chladivou maskou má jedinečné účinky na zeštíhlení, těžké nohy i celulitidu u žen, kterým se tvoří na končetinách, břiše a pažích vlivem problémů oběhového systému. 
Doporučované při auto-intoxikaci dolních končetin (způsobené špatným oběhem), ochablosti pokožky a svalů (vnitřní strana stehen, zadní strana paží, hýždě). Doporučuje se i při boji proti tukovým polštařkům na břichu a bocích. Velmi chladivé ošetření, při kterém se sníží tělesná teplota, tělo musí vynaložit energii pro znovuzískání optimální teploty, a tím se aktivuje odbourávání tuků. 
Vazokonstrikční (stahující cévy) a chladivý účinek ošetření zlepšuje oběh a tím působí proti pocitu těžkých nohou a odstraňuje otoky.

Výsledkem je aktivní odbourávání tuků, pevnější pokožka, zmírnění pocitu těžkých nohou.
Součástí ošetření je: tělový peeling Descomask, aplikace gelu Plasmalg, drenážní masáž (dle ošetření), aplikace bandáží napuštěných chladivým Frigi Thalgo lotion na nohy a případně na ruce nebo břicho, působení 30 min, závěrečná aplikace krému Thalgomince.

Doba ošetření: 60 min           1250,- Kč